اصلاح يک صفحه وب

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به پيوست يک عکس از يک صفحه وب رو ارسال کردم . قالب کلي سايت به همين شکل هست . طراحي صفحات داخلي سايت رو مي خوام خودم انجام بدم براي همين ممکنه مثل صفحه ارسالي 100 صفحه يا بيشتر طراحي بشه . چيزي که ميخوام اينه که محتويات منوهاي سمت چپ سايت از جاي ديگه اي فراخوني بشه . مثلا يک عنوان منو،آخرين مطالب سايت هست که هميشه در حال تغييره . اگه قرار باشه بصورت دستي آخرين مطالب اضافه شده به سايت رو توي 100 صفحه تغيير بدم امکان پذير نيست . در اصل ميخوام اين بخش منو از يک صفحه ديگه اي خونده بشه که فقط با تغيير اون صفحه ، همه 100 صفحه محتواي به روز شده اون صفحه رو نشون بده . فقط ترجيحا از ايفرم استفاده نشه .


قابل تحویل:

+8500
+56873

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.