ترجمه تخصصی و باکیفیت عالی بخش هایی از دو مقاله با موضوع تبدیل ویولت (مهندسی برق)

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 70,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام از دوستانی که در رشته مهندسی برق یا رشته های مرتبط تخصص دارند  و توانایی ترجمه روان و با کیفیت بالا متن تخصصی این رشته را دارا هستند دعوت میشود این درخواست ترجمه را مطالعه نمایند و فایل های ضمیمه را بررسی کنند و درصورتی که میتوانند ترجمه باکیفیتی ارائه دهند اعلام نمایند. موارد ترجمه بخش هایی از دو مقاله تخصصی به زبان انگلیسی با موضوع تبدیل ویولت (wavelet transform) می باشد و در فایل مشخص شده است که  جمعا حدود 7 صفحه می باشد. شکل و فرمول میان متن ها زیاد هست که شکل ها نیاز نیست اما فرمول ها بایستی همراه متن ترجمه شده، تایپ شود.   زمان هم دو روز از زمان درخواست هست که در واقع برای جمعه صبح میخوام. لطفا زودتر اطلاع بدید ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

eternal-3456

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80,000 تومان

امتیاز 9.22 (عالی) از 63 رای
پروژه موفق : 127
رتبه: 113
یک سال پیش

Mohsen.Trans

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.46 (عالی) از 255 رای
پروژه موفق : 344
رتبه: 31
یک سال پیش

Rozi

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 7.83 (بسیار خوب) از 7 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 57643
یک سال پیش

دلداده

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 60069
یک سال پیش
+8500
+43721

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.