پیاده سازی الگوریتم مسئله درخت اشتاینر(steiner tree) با الگوریتم تقریبی و الگوریتم ابتکاری(ژنتیک یا با استفاده از توابع هیوریستیک)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با عرض سلام و خسته نباشید

من به یک پروژه پیاده سازی با زبان متلب درباره ی درخت اشتاینر (steiner tree) با  الگوریتم تقریبی با ضریب تقریب 1+ ϵ  احتیاج دارم و همینطور یک پیاده سازی دیگر با یک تابع هیوریستیک با الگوریتم ژنتیک(ترجیحا) و یا هر هیوریستیک ابتکاری دیگری که از یکی از الگوریتم های معروف استفاده کرده باشند و تابع هیوریستیک و الگوریتم آن مشخص باشند و بین این دو مورد یک مقایسه انجام گیرد که در نمودار نشان دهد که زمان تابع هیوریستیک گفته شده فوق بهتر از زمان الگوریتم تقریبی ذکر شده می باشد.

در مورد الگوریتم تقریبی اول با ضریب تقریب گفته شده مقاله ی انگلیسی و ترجمه ی فارسی آن موجود است و می توانید با توضیحات ارائه شده در مقاله که شامل چند قدم ساده است کد آن را پیاده سازی کنید و فقط کافی است تا حدی با مفهوم الگوریتم های تقریبی آشنا باشید و نیز در مورد کد درخت اشتاینر با الگوریتم ژنتیک به راحتی از توابع آماده ی متلب می توان استفاده کرد و کد آن به زبان های پایتون و ... در اینترنت موجود است.

در صورت نیاز به توضیح مسئله درخت اشتاینر و الگوریتم تقریبی و هیوریستیک و ... آمادگی لازم برای توضیح سوالات شما را جهت هرچه دقیق تر بودن پیاده سازی مورد نیاز دارم.

مهارت های لازم برای برنامه نویس :

آشنایی کامل با زبان برنامه نویسی متلب

آشنایی با الگوریتم های تقریبی و الگوریتم های ابتکاری و استفاده از توابع هیوریستیک

اشنایی جزیی با سایر زبان های برنامه نویسی جهت تبدیل کدهای موجود در صورت نیاز

لطفا آمادگی خود و مبلغ پیشنهادی را اعلام بفرمایید و از آنجایی که کد های مشابه در اینترنت موجود هستند و پیاده سازی در صورت آشنایی با متلب ساده می باشد ممنون میشم قیمت های پیشنهادی معقول و متناسب با پروژه باشند.

با تشکر بسیار


+8500
+41558

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.