3 عدد اسلایدر صفحه اول سایت

برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

- ابر کلمات با موضوع مشخص شده و کلمات مرتبط

- دو طرح با توضیح خلاصه عملکرد سایت

بیشتر از اینکه طراحی از ابتدا مدنظر باشد انتخاب یک زمینه مناسب و اضافه کردن متن ارایه شده از طرف ما مدنظر هست، توضیحاتی به شما داده میشود و مابقی به خلاقیت شما بر میگردد که چه زمینه ای را از سایت های تصاویر وکتور پولی یا رایگان ( shutterstock ، freepik و ...) انتخاب کرده، به ما ارایه اولیه دهید و در صورت انتخاب تهیه نموده و نهایتا متن را داخل آن درج کنید.

قبل از انتخاب فریلنسر، خواهشمندم چند نمونه از طرح های خود راجهت رزومه  ارایه فرمایید.


+8500
+23943

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.