کنترل از طریق anydesk و اجرای یک سایت به زبان php با xampp

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

سلام.یک پروژه دارم که یک سایت است و به زبان php نوشته شده.برنامه xampp رو هم نصب کردم اما هر کاری میکنم نمیتونم پروژه را اجرا کنم.میخوام کسی که وارد به این کار است از طریق any desk برنامه را اجرا کنه و اینکه نحوه اجرا را یاد بگیرم چون باید روی یک سیستم دیگه هم این پروژه را اجرا کنم.یک فرد کاربلد و باحوصله میخوام که بتونم یاد بگیرم.همه چیز هم آماده هست.فکر نمبکنم بیشتر از 10 دقیقه زمان ببره.در ضمن عجله دارم و برای امشب میخوام.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

احـمد

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 78442
سه ماه پیش

ُSaywanGanji

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

10,000 تومان

امتیاز 8.25 (بسیار خوب) از 4 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 73841
سه ماه پیش

شایان

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 9.90 (ممتاز) از 31 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 221
سه ماه پیش

SzSz

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

10,000 تومان

امتیاز 8.95 (عالی) از 40 رای
پروژه موفق : 73
رتبه: 140
سه ماه پیش
+8500
+25894

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.