پیاده‌سازی سامانه اندرویدی یافتن نزدیک‌ترین رستوران به کاربر با حفظ حریم خصوصی با استفاده از مکان‌های جعلی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 مسئله این تحقیق پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت اندروید است که در آن کاربر قادر باشد با حفظ حریم مکانی خود نزدیک‌ترین رستوران به مکان خود را بیابد. این نرم‌افزار به‌صورت مشتری-کارگزار طراحی خواهد شد بطوریکه در بخش مشتری، کاربر مکان خودش را در نقشه پیدا می‌کند سپس اپلیکیشن  یک سری موقعیت جعلی به کاربر  پیشنهاد می‌دهد و یا اجازه می‌دهد خودش آن مکان را انتخاب کند و همراه با یک شعاعی برای سرور ارسال می‌کند.  سپس سرور در پایگاه داده خودش با توجه به شعاعی که گرفته نزدیک‌ترین رستوران‌ها را در پایگاه داده خود پیدا می‌کند و آن را روی نقشه به کاربر نمایش می‌دهد. کاربر هم با توجه به علاقه خود رستوران موردنظرش را انتخاب می‌کند.

همچنین باید اطلاعات رستوران‌های شهر اصفهان به سرور داده شود و آن‌ها را تحت ساختار R-Tree مرتب شوند تا امکان جستجو را داشته باشد.

هدف پروژه پیدا کردن نزدیک‌ترین موقعیت رستوران‌ها برای کاربر است. این نرم‌افزار به کاربر این اجازه را می‌دهد تا با توجه به مکان خود نزدیک‌ترین محل را پیداکرده و در کوتاه‌ترین زمان خود را به موقعیت برساند. البته در این پروژه هدف این است که موقعیت کاربر فاش نشود.


+8500
+45434

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.