رفع مشکلات سایت طراحی شده با php

برای این درخواست   12   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یه وب سایت نیازمندی داریم که یک سری تغییرات باید روی آن اعمال بشه که  و همچنین کارکرد بعضی از قسمت های آن باید اصلاح بشه سایت با php و JavaScript Libraries jQuery نوشته شده و درضمن فقط دوستانی که تجربه و وقت کافی برای انجام پروژه را دارند پیشنهاد بدهند. موارد پیوست شده.

آدرس وب سایت ما هم این می باشد.
www.clinic-aj.ir

بیشتر تغییرات مربوط به رفع مشکلات نمایش قالب سایت می باشد و سرعت لود فایل اجکس می باشد.

««««««««««««««««««««لطفا فایل پیوست را حتما مطالعه نمایید»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

توجه:

1- اعلام قیمت منصفانه

2-اعلام زمان دقیق

2- ضمانت تخصص اجباری

3- به درخواست های خارج از این سایت جواب داده نمیشود

4- تمام حقوق مادی و معنوی اثر متعلق به سفارشدهنده میباشد و مجری (طراح /برنامه نویس) متعهد می گردد تحت هیچ شرایطی از طرح ارائه شده در این قرارداد برای شخص ثالث استفاده ننماید و اطلاعات (سورس کدها) را افشاء ننماید.


+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.