ساخت موشن گرافیک 4-5 دقیقه ای

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و وقت بخیر
من یه محصول برای ناباروری آقایان دارم و میخوام یه موشن گرافیک حدودا 4-5 دقیقه ای لازم دارم تو سبک کلیپی ک براتون پیوست کردم. ولی یه چیز جذاب تر میخوام این خیلی ب نظرم خشک هستش و ب نظرم خیلی بی کیفیت کار شده و مخاطب رو ترغیب نمیکنه برای دیدن کلیپ.این کلیپ صرفا برای اینه ک با دستگاه و نوع ساخت کلیپ آشنا بشین و اینکه نمیخوام مثل این از کاراکتر زیاد استفاده بشه کمتر باشه. اون محصول توی کلیپ ک فرستادم براتون ،نمونه مشابه محصول من ساخته شده. ممنون میشم ریز قیمت رو به صورت کاملا دقیق اعلام و اینکه چند نمونه کار برام بفرستین. سناریو آماده دارم. میخوام هم انگلیسی هم فارسی ساخته بشه کلیپم.
ممنون از شما

و اینکه خروجی کار دوتا کلیپ میشه : 1- صداگذاری فارسی با نوشته های فارسی 2- صداگذاری انگلیسی با نوشته های انگلیسی

اگر نمیتونید انگلیسی صحبت کنید من میتونم صحبت کنم و فایلش رو براتون ارسال کنم که در کلیپ جاگذاریش کنید


+8500
+47319

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.