خلاصه نویسی و paraphrasing مقاله کامپیوتر انگلیسی به انگلیسی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت بخیر


یک مقاله هست که ضمیه کردم نیاز دارم شما این مقاله رو این باره باز نویسی کنید به انگلیسی و خلاصه سازی کنید. حتما و حتما باید paraphrasing به شکل صحیح بدون plagiarism انجام بشه.

مقاله زیر
  از قسمت 2 HOWWEB-BASED
FINGERPRINTINGWORKS
هست تا قسمت conclusion
نیاز هست که اول بخونید متوجه بشدی و از زبان خودتون توضیح بدید بصورت مختصر شده حاوی نکات اصلی یعنی الان 10 صفحه هست حدودا این بخش میخوام بشه 4-5 صفحه . حتما اززبان خودتون باشه و جمله های متن استفاده نشه.
لطفا نظرتون رو بفرماید.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سيما66

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 237 رای
پروژه موفق : 465
رتبه: 18
یک سال پیش

Electrical_Eng

کاربر عادی

کاربر عادی

600,000 تومان

امتیاز 9.68 (ممتاز) از 19 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 180
یک سال پیش

حامد، مترجم

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 54792
یک سال پیش
+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.