کدنویسی یک جدول متحرک بر اساس یک الگو

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 34،000 تومان

شرح پروژه:

لطفا به آدرس زیر برید:

http://shoaresal.ir/fa/links?lp=1

من میخوام یک جدولی با عملکردی مابه اون در HTML  یا هر چیزی نوشته بشه که بتونم خودم محتوی ستونها رو دستی اضافه کنم و بزارم توی هاست تا نمایش بده.

فقط افزونه و ... نباشه.  کد میخوام. که روی هر سایتی هم گذاشتم بخونه.

نمونه دیگرش در سایت  زیر هست:

http://airlinepress.ir/%d9%be%db%8c%d9%88%d9%86%d8%af-%d9%87%d8%a7/


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

رامين معاذالهی

کاربر عادی

کاربر عادی

34،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 1081
شش ماه پیش
+8500
+32240

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.