صفحه اول سايت

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

صفحه اول وب سايت زير را بصورت تر و تميز در قالب يک فايل Html به انضمام فايل هاي لازم آن در jquery و ... قابل تحويل مي باشد. يعني بصورت زير: يک فايل html يک سري فايل هاي JQuery يا Javascript و CSS که بصورت دسته بندي شده در فولدرهاي مشخص در کنار هم قرار گرفته و با باز کردن فايل html اصلي اين صفحه دقيقا مانند همين آدرسي که معرفي کردم باز شده نمايش داده شود. کدهاي فايل html مرتب سازي شده و کدهاي توليدي توسط نرم افزارهاي ريپ و ... در آن اصلا ديده نشود. پوشه تصاوير نيز يکي بوده و مرتب و کامل باشد. ترجيحا فايل هاي اسلايدر بصورت مجزا دسته بندي شوند.اگر هم نشد مشکلي نيست. http://www.edsoftline.com/SitePages/Home.aspx

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Behnam_h

کاربر عادی

کاربر عادی

14,500 تومان

امتیاز 8.83 (عالی) از 186 رای
پروژه موفق : 206
رتبه: 55
هشت سال پیش

B.A.H.M.A.N

کاربر عادی

کاربر عادی

11,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 147792
هشت سال پیش

softiran.org

کاربر عادی

کاربر عادی

16,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 29
رتبه: 301
هشت سال پیش

آذين وب

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 8.50 (عالی) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 148272
هشت سال پیش
+8500
+53767

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.