درخواست بررسی مشکل در افزونه دی بی سئوی ویبولتین

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یه انجمن دارم که با ویبولتین ساخته شده. توی کلمات کلیدی زیادی توی گوگل رتبه داشت اما مدتی فرصت کنترلش رو نداشتم . به تازگی متوجه شدم رتبه کلمات کلیدیم کاملا از بین رفته

وقتی به افزونه دی بی سئوی نصب شده روی ویبولتین سر زدم متوجه شدم که ظاهرا مشکلی وجود داره. چون صفحه کنترل پنلش باز نمیشه و بجاش یه صفحه سفید میاد.(صفحات سایت رو نمیگم. خود صفحه کنترل پنل)

نیاز به کسی دارم که مشکل رو با توجه به کمترین آسیب به جایگاه کلمات کلیدی بررسی و حل کنه.

لطفا فقط دوستانیکه در زمینه ویبولتین و افزونه دی بی سئو تجربه دارن قیمت بدن. چون امکانی برای آزمون و خطا نیست.


+8500
+37365

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.