برنامه آماده اندرويد

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

معرفي يک برنامه آندرويدي که فايل هاي اکسس 2007 را باز کند. reader باشد اشکالي ندارد ولي اگر قابليت آپديت فايل اکسس را داشته باشد خيلي بهتر است.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

nojan47

کاربر عادی

کاربر عادی

5,555 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 147816
هشت سال پیش

MohRD

کاربر عادی

کاربر عادی

3,500 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 26 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 153338
هشت سال پیش

SAEID-592

کاربر عادی

کاربر عادی

3,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 27 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 455
هشت سال پیش
+8500
+53757

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.