طراحی وبسایت با وردپرس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 350،000 تومان

شرح پروژه:

سلام 

من یک سایت دارم و طراحی آن را با وردپرس نیاز دارم و میخواهم آن را بعد نیز خودم تغییر دهم

سایت من با محوریت کتاب صوتی است

تفاوتی که این سایت با سایت های دیگر دارد این است که این سایت تنها یک فروشگاه کتاب صوتی نیست و کاربرها در این سایت باید بتوانند کار های زیر را انجام دهند:

1- بعد از این که هر کاربر ثبت نام خود را در سایت انجام داد باید این امکان را داشته باشد که وارد صفحه کاربری خود شود و بتواند با وارد کردن اطلاعات یک کتاب از قبیل نام و نام نویسنده و نوبت و سال چاپ و نام انتشارات و شابک کتاب و ضمیمه کردن یک فایل صوتی که عبارت از خواندن آن کتاب است را بگذارد و قیمتی را برای آن مشخص کند و این کار را بتواند به تعداد 5 عدد در ماه بگذارد مگر آنکه اشتراک ویژه به مبلغ 20000 تومان در ماه از سایت بخرد که در آن صورت می تواند به تعداد 30 عدد فایل را در ماه بگذارد.  

2- هر شخص در سایت بتواند یک دقیقه از فایل را گوش بدهد و در صورت رضایت از صدای شخص آن صدا را در سبد خرید خود قراردهد و بخرد

3- بعد از آنکه صدا خریداری شد لینک دانلود فایل صوتی کتاب به ایمیل سفارش دهنده ارسال شود و او بتواند فایل را دانلود کند

4- قانون کپی رایت برای آن درج شود و هشدار استفاده در جای دیگر نیز داده شود

5- بعد از هر بار خرید 10 درصد از مبلغ پرداختی به عنوان کمیسیون کم شود و مابقی در حساب کاربری مالک فایل صوتی نمایش داده شود و امکان درخواست واریز برای کاربر موجود باشد و مقدار مبلغ درخواستی برای واریز از اعتبار نمایش داده شده کم شود و به اعتبار در حال واریز اضافه شود. اگر اشتراک کاربر ویژه بود مبلغ کمیسیون به 5 درصد کاهش پیدا می کند

6- دو جدول محبوب ها و جدیدترین ها برای فایل های صوتی موجود باشد و فایل های جدید در جدول جدیدترین ها با قابلیت انتخاب موجود باشند و محبوب ها نیز بر حسب امتیاز کاربران به فایل های صوتی رتبه بندی شود

7- خود من به عنوان مدیرعامل سایت هم امکان گذاشتن فایل صوتی به عنوان کتاب طلایی را به قیمت دلخواه و بدون کمیسیون داشته باشم

8- در صورت عدم رضایت از خرید فرد بتواند گزارش تخلف دهد تا بررسی شود

9- برای آپلود فایل صوتی توسط کاربر عکسی نیز باید از کتاب مربوطه آپلود شود و در صفحه مربوط به آن گذاشته شود

***** دامنه و هاست را خودم دارم و نیازی به تهیه مجدد آن نیست بنابراین سقف قیمت را تغییر نخواهم داد ****


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

prober

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

350،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 404
سه ماه پیش

سید علیرضا غفاری حسینی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

550،000 تومان

امتیاز 7.67 (بسیار خوب) از 6 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 514
چهار ماه پیش

ehsanmousavi

کاربر عادی

کاربر عادی

1،000،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 1335
چهار ماه پیش
+8500
+31471

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.