جمع آوری یک جزوه تایپ شده کامل و جامع فیزیک نظام قدیم برای کنکور تجربی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام به همه. این پروژه به این شرح است که شما یک جزوه تایپ شده از تمام فرمول های فصل به فصل فیزیک برای کنکور تجربی را در فایل word می بایست آماده کنید که ویژگی های زیر را داشته باشد:

1. مطالب و فرمول های این جزوه تایپ شده می بایست در مورد تمام مباحث فیزیک در کنکور تجربی باشد.

2. فرمول ها باید جامع و گامل باشند یعنی شخص بر اساس کتاب های ریاضی که در خانه یا کتابخانه دارند و همچنین بر اساس سرچ های اینترنتی باید منابع مختلف را مطالعه کرده و لیست کاملی از فرمول های هر بخش همراه با توضیح زمان استفاده از آن فرمول را تایپ کرده و پشت هم بنویسد. دقت کنید که شخص موظف است تمام جزوه های فیزیک موجود در سطح اینترنت را دانلود کرده و فرمول های هر فصل را همراه با توضیح زمان استفاده از آن فرمول تایپ کند.

3. فرمول ها و نوشته ها همگی باید تایپ شده باشند و از قرار دادن اسکرین شات و ... خودداری شود.

4. باید فرمول ها کامل باشند و اینطوری نباشد که جزوه ناقص باشد به طور مثال وقتی قرار است در مورد حرکت شناسی کار کنید بایستی با سرچ اینترنتی تمام جزوات موجود در سایت ها را دانلود کرده و فرمول های این بخش را استخراج کنید و در جزوه اصلی همراه با توضیح زمان استفاده از این فرمول تایپ کنید در ضمن این روش را برای همه فصل ها تکرار کنید.

5. جزوه تحویلی شما در فایل word است و این جزوه باید کامل ترین جزوه جمع آوری شده از سطح اینترنت باشد و لذا بایستی سرچ کامل در اینترنت حتی تا صفحه 10 گوگل را داشته باشید و فرمول نویسی وسیعی انجام بدهید. و هر آنچه جزوه در سطح اینترنت برای فیزیک تجربی موجود است را باید یک به یک بررسی کرده و فرمول هایش را به صورت فصل به فصل همراه با کاربرد زمان استفاده تایپ کنید.

6. برای هر فرمول باید توضیح فارسی کافی در مورد شرایط استفاده از فرمول و فایده ای که فرمول دارد هم صحبت شود.

7. نیازی به قرار دادن تست و نمونه سوال در این جزوه نیست.


+8500
+30523

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.