گالري عکس دايناميک

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 7,500 تومان

شرح پروژه:

يک گالري تصوير به شرح زير لازم هست : 1- تصاويري از يک پوشه به نام projects خوانده شده و بصورت بند انگشتي و شکيل و تر و تميز براي داخلي سايت نمايش دهد. 2- ترجيحا اين گالري با کپي کردن تصوير در داخل آن اتوماتيک آنها را نيز در صفحه اصلي نشان دهد. 3-با کليک برروي تصاوير آنها را با کمک افکت هاي آماده جي کوئري نمايش دهد. 4- در آن برنامه نويسي دات نت يا PHP بکار نرود. ***- نمونه اينکار براي اين دو صفحه حتما ارسال گردد.(بصورت عکس يا هر فرمتي که خودتون صلاح مي دونيد.) در نهايت يک فايل html + ملحقات آن اعم از Jquery ها در پوشه جداگانه و پوشه تصاوير بطور جداگانه و فايل يا فايل هاي css نيز همينگونه تحويل داده شود.(يعني پروژه پوشه بندي شده باشد.)

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

B.A.H.M.A.N

کاربر عادی

کاربر عادی

7,500 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 148100
هشت سال پیش

Behnam_h

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 8.83 (عالی) از 186 رای
پروژه موفق : 206
رتبه: 55
هشت سال پیش

c# coder

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 158324
هشت سال پیش
+8500
+53882

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.