شبیه سازی حمله wormhole در شبیه ساز cooja در شبکه های مبتنی بر RPL

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شبیه سازی حمله کرمچاله (wormhole) در شبکه های مبتنی بر پروتکل RPL در شبیه ساز کوجا رو میخوام .

باید مسلط به شبیه ساز کوجا(cooja) و برنامه نویسی c و شبکه باشید.

یک پروژه رو از github دانلود کردم  ولی ظاهرا ناقصه . میخواستم ببینم کسی بلد هست همین پروژه (IoT-Wormhole-IDS-master)  که ضمیمه  کردم رو برام کامل کنه و توضیح بده؟ یا خودش  کد حمله کرمچاله رو توی کوجا برام بنویسه و بفرسته؟

میخوام کد حمله کرمچاله توی شبکه های مبتنی بر RPL رو بتونم خودم رو سناریوهای دلخواه خودم کامپایل کنم .

یه سری مقاله که شاید کمک کنه هم ضمیمه کردم.

برای قیمت هم با هم کنار میایم مشکلی نیست


+8500
+60763

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.