طراحی بازی ای مشابه بازی مین

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک ماتریس 8*8 داریم  که به صورت رندوم : ( در ۱۵ خانه عدد منفیه ۱۰ (رنگ ابی) در ۱۰ خانه عدد منفیه ۱۰۰  (رنگ زرد) در ۵ خانه عدد منفیه ۱۰۰۰ (رنگ قرمز) و در یک خانه عدد مثبت ۱۰۰۰۰ (رنگ سبز ) هدف ما شروع از یک خانه و حرکت کردن به صورت افقی و عمودی ، یک خانه یک خانه است ، به طوری ک با کمترین هزینه به خانه ی 10000 برسه و هزینه ی هر حرکت منفیه 50 هست ما هیچ خبری از اینکه اطرافمان چ عددی هست نداریم فقط اگر در نزدیک ما مثلا عدد منفیه  10 باشد خانه ای که اکنون در ان هستیم به رنگ آبی درخواهد امد ، یعنی بدانیم در اطرافمان عدد منفیه ۱۰ وجود دارد یا مثلا اگر در سمت چپمان عدد منفی ۱۰ در راستمان عدد منفی ۱۰۰ باشد همزمان ان خانه ای که هستیم رنگ ابی و زرد داشته باشد . و باید چک کنیم و حتی شده مسیر را برگردیم ، تا حتما از مسیر کاملا بهینه به جواب برسیم ، حالت بک ترکینگ یا بازگشتی دارد.


+8500
+44184

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.