درخواست دو مقاله شبیه سازی شده آماده درس بررسی احتمالاتی سیستم قدرت، مقاله 1- بررسی احتمالاتی پایداری گذرا مقاله دوم 2- بررسی احتمالاتی اتصال کوتاه

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

 به دو مقاله با شبیه سازی صحیح و آماده در رابطه با دو موضوع زیر که مرتبط با درس بررسی احتمالاتی سیستم های قدرت هست، برای پروژه کلاسی نیاز داشتم.

1- بررسی احتمالاتی پایداری گذرا

2- بررسی احتمالاتی اتصال کوتاه

توی بررسی احتمالاتی از عدم قطعیت صحبت می شود.

دوستانی که مقاله شبیه سازی شده آماده در این ارتباط دارند همراه با پیشنهاد هزینه ارسال کنند. در صورت امکان مقاله 2016 به بالا باشد. مقاله یا الزویر باشد (ELSEVIER) و یا از IEEE باشد.

از هر موضوع یک مقاله.


+8500
+46735

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.