طراحی پلتفرم بازاریابی و فروش (وبسایت اصلی + اپلیکیشن)

تا الان برای این درخواست   11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف این پروژه وصل کردن چندین بازار خرید و فروش کالا (زنجیره تولید-عرضه-مصرف) و خدمات هست که به طور سنتی دهه هاست شکل گرفتن و مشغول کار و گردش مالی هستن و نیازه که با تکنولوژی موجود به سمت دیجیتال شدن این بازارها پیش بریم. پروژه باید در اولین فاز به صورت یک وبسایت بسیار باکیفیت (شبیه وبسایت فروشگاهی) به صورت آنلاین این قابلیت رو برای اعضا فراهم کنه تا بتونن محصول و خدمات خودشون رو روی وبسایت به اشتراک بگذارن. همینطور برای کمترشدن پیچیدگی فرض اولیه این هست که تعداد محدودی فروشگاه زنجیره ای داریم که میتونن درقالب یک فروشگاه آنلاین کالاهای فیزیکی (و نه خدمات) رو وارد کنند و سفارش امن خرید دریافت کنند.

برای روشن شدن موضوع وبسایت ایمالز رو لطفا کامل بررسی کنید , ایده ما داشتن چیزی شبیه این وبسایت هست (بازارما همپوشانی رقابتی با این وبسایت ها ندارد) 

به خاطر فوریت پروژه توان بالقوه تیم شما مدنظر قرار میگیره و بنابراین لطفا درصورتیکه سابقه اجرای کارمشابه داشتید و شرایط تیمتون طوری هست که قبل از پایان سال یا نهایتا اوایل فروردین استارت کار رو بزنید برای ما پروپوزالی که موارد زیر رو روشن کنه بفرستید: 


توجه کنید:
 باتوجه به سیاستگذاری پارسکدرز ارسال اطلاعات تماس مجاز نیست, پس از ارسال پروپزال و صحبت های مقدماتی در صورت توافق یک آگهی استخدام دیگه زده میشه و سپس اطلاعات تماس با مجری مورد نظر رد و بدل میشه

با این وجود ما برای تصمیم گیری واگذرای کار نیاز به اطلاعات زیر داریم: 

- سابقه تیم

- وبسایت مشابه و کاتالوگ کارهای مشابه 

- تکنولوژی بک و فرانت اندی که در طراحی این پلتفرم استفاده خواهید کرد : راابط کاربری, سرعت, امنیت, قابلیت گسترش و ... 

- استانداردهای مورد نیاز برای تضمین کیفیت کار

- تخمین هزینه و زمان لانچ وبسایت

باتوجه به گستردگی این کار به نظر  نمیرسه یک شخص برای این کار کافی باشه و ازین رو ما ترجیحمون کاربا تیم یا شرکتهاست . با این وجود اگه شما طراح وب حرفه ای هستید و صفرتاصد کاررو میدونید اجازه بدید روی چت بیشتر صحبت کنیم چون ما قطعا نیاز به متخصصی چون شما برای مشاوره و تست این پلتفرم خواهیم داشت. 

درصورت تخصص و توانمندی پیاده سازی این پروژه خوشحال میشیم بتونیم بیشتر در پیام ها صحبت کنیم. 


+8500
+34980

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.