شبکه های عصبی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

با استفاده از یک شبکه عصبی با حداقل یک لایه پنهان، کلاسبندی را انجام دهید ، تعداد لایه ها و نورون ها و توابع فعال سازی به دست شماست . برای ارزیابی مدل با استفاده از cross validation ،معیارهای  , precision ,recall, Fmeasure, AUC , AURP را حساب کنید


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر81984

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

160,000 تومان

امتیاز 9.40 (عالی) از 5 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 814
دوازده روز پیش

مسعود عباسیان

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

85,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 32 رای
پروژه موفق : 47
رتبه: 176
دوازده روز پیش

iamhossein

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

50,000 تومان

امتیاز 9.76 (ممتاز) از 17 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 124
یازده روز پیش
+8500
+29562

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.