سفارشی سازی قالب وردپرس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و وقت بخیر

می خوام یه سری چیزها به سایتم اضافه بشه :

1.افزودن بلاک به تعداد دلخواه و تنظیم جای بلاک ها به صورت دستی

2.افزودن قسمتی برای خرید های پستی مثل ووکامرس ( مثلا افزونه ای چیزی که بشه مثل ووکامرس خرید پستی کرد درحالی که قالب همین باشه . لازم به ذکره که بنده وقتی ووکمرس نصب می کنم، قالب کلا عوض میشه و بهم میریزه )

3.همینطور اضافه کردن یه قسمتی که دقیقا مثل ووکامرس بشه محصول پستی فرستاد ، یجوری تو خود قالب باشه

4.محاسبه هزینه ارسال

5.همینطور یه سری افزونه پیشنهادی که یه فیلدی رو متصل بکنه به قسمت دلار ( یعنی می خوام با افزونه گرویتی فرمز، یه فرمی ایجاد بکنم که برای محاسبه قیمت، باید به قیمت دلار روز متصل باشه )

6.افزودن قسمت های دلخواه به توضیحات ( مثلا یه قسمتی رو بتونم مثل تاریخ انتشار یا ….، بهش اضافه کنم و تعدادش دست خودم باشه )

7.افزودن دکمه های بیشتر به توضیحات ( که خودش یه دکمه خرید و پیش نمایش داره، می خوام بیشتر بتونم بهش اضافه کنم مثلا خرید پستی و این چیزا )

8.افزودن قسمت هایی به تعداد دلخواه به عنوان اعلان ها ( مثل این تصویر، تعداد الان ها هرچندتایی که می خوام بشه )

آدرس سایت : guitartab.ir


+8500
+29562

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.