بهبود سئو سایت tvfix.tehrantk.ir

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان
یک سایت دارم تحت عنوان تی وی فیکس به آدرس  tvfix.tehrantk.ir  که متاسفانه سئو خوبی نداره و نیاز به افزایش سرعت و کارائی و بهینه سازی فنی بر اساس اصول GTmetrix داره.

فایل های جاوا اسکریپت و css و همینطور عکس ها باعث کندی شده اند با نصب پلاگین کش و فشرده سازی کدها و عکس ها و پلاگین پاکسازی اتوماتیک دیتابیس کارمون راه نمیفته.

لذا لطفا دوستانی پیشنهاد ارسال کنن که وردپرس کار حرفه ای باشن و بیش از نصب پلاگین های متداول بتونن سایت رو در بخش های مختلف قالب و هاست و دیتابیس و ... بهینه سازی کنن.

قالب اصلی سایت: آوادا -  ورژن 5.6.2

می خوام این مشکل برطرف بشه و سایت به صفحه اول نتایج جستجو بیاد


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

علی سجاد موحد

کاربر عادی

کاربر عادی

9,000,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 1352
پنج ماه پیش

:Hamed:

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 195
چهار ماه پیش

علیرضا ج

کاربر عادی

کاربر عادی

1,000,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 23126
پنج ماه پیش

Mr. AA

کاربر عادی

کاربر عادی

390,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 5076
پنج ماه پیش
+8500
+34607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.