تهیه پاور پوینت در مورد انواع و روشهای سیستم های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب

تا الان برای این درخواست   15   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

نیاز به تهیه پاور پوینت در مورد انواع و روشهای سیستم های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب به صورت متن و گرافیک، خلاصه معرفی سیستم ها، مزایا و معایب، کاربردها، نمونه عکس، یا فلوچارت، مراحل هر روش و ... دارم. ضمنا باید کپی نباشه.

دوستان گرامی پیشنهاد خودشون رو شامل نحوه و روش کار، میزان مطالب، شگردها، و ... و به طور کلی  پیشنهاد و طرح کامل خودشون را با قیمت ارائه نمایند. نمونه کار الزامی است.

قیمتها بر اساس کیفیت طرح ارائه شده مقایسه شده و انتخاب میگردد.

لطفا پیشنهادتون بایستی کامل و جامع باشه تا ملاک تحویل گرفتن در صورت انتخاب باشه.


+8500
+31443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.