تمرین پایتون

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20،000 تومان

شرح پروژه:

سلام

یک فایل داریم به اسم data.csv که شامل چهار تا متغیره و هر کدوم از این متغیرها ۱۰تا مقدار مختلف دارند. ( مثل یه ماتریس ۱۰*۴)

برنامه ای که میخوایم بنویسیم:

۱- سرور کدی بنویسید که بوسیله ی اون بشه اطلاعات مربوط به هر متغیر را نشان داد. 

۲- یک web page بنویسید که به ما اجازه انتخاب  از بین متغیرهای فایل data.cavرو بده و در صورت انتخاب یک یا هر چند تا از اون متغیرها، میانگین مقادیر اونا رو نشون بده.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ramtin

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

20،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 87816
بیست و نه روز پیش

Saeid Fathollahpour

کاربر عادی

کاربر عادی

100،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 1589
سی روز پیش
+8500
+32293

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.