تمرین کلاسی مباحث ویژه (الکترونیک قدرت)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

تمرین مربوط به درس مباحث ویژه (الکترونیک قدرت) هست و مربوط به جلسه سوم کلاس

بنده بدلیل ساعت کاری زیاد فرصت خوندن درس رو نداشتم همون جلسه اول و دوم و سوم  که ضمیمه کردم حتمانیم ساعت وقت بزارین نگاه بندازین چون میخوام در حد جزوه حل شه نه فراتر. میشه حلش کرد چون دوستان همه حل کردن و دنبال ایمیل استاد برای فرستادن بودن و من وقت نداشتم.

تمرین اول رو به همراه حلش قرار دادم که مربوط به جلسه  یک و دو هست.

فایل پی دی اف  تمرین دوم که مربوط به جلسه سوم هست که مدنظر هست رو به علاوه جزوه جلسه اول و دوم و سوم و تمرین اول با حلش  ضمیمه میکنم در صورت امکان بخونین که به همون روش ساده جزوه و مثل حل تمرین سری اول حلش کنین و در صورت موفقیت و عین تمرین سری اول و در حد جزوه  هر هفته این تمرین رو دارم و ارائه میکنم.

موفق باشین/.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

r_parscoders

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.21 (عالی) از 29 رای
پروژه موفق : 43
رتبه: 57
سه ماه پیش
+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.