بازی شطرنج آنلاین

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام ، مبلغ بودجه تا 1 میلیون هستش اگه قابل قبول و خوب از آب در بیاد .بازی آنلاین شطرنج ، ثبت نام با شماره همراه و دارای یک پروفایل ساده با امکان گذاشتن چند عکسی که تعریف شده در برنامه هستش.بازی دونفره آنلاین یا بصورت تکی با هوش مصنوعی(رایانه) ، بازی با هوش  مصنوعی بصورت رایگان و البته بازی آنلاین دو نفره رایگان که بردهاش یا باختش براش ثبت میشه ولی امتیازی براش نداره (برای دریافت جوایز یا ...) بازی بصورت آنلاین با استفاده از سکه هم امکان پذیر باشه ، تعریف اتاقکهایی با تعداد سکه های متفاوت ( برای مثال 4 کانال گذاشته بشه با تعداد سکه های 10ب0 ، 200 ، 300  ، 400 و هر کس روی اون کلیک میکنه با بازیکنی که قبلا اونو انتخاب کرده هم بازی بشه و به برنده مجموع سکه با کسر  20 درصد اون داده بشه) امکان خرید در داخل برنامه و امکان گذاشتن تبلیغات که برای دیدنش سکه داده بشه ، ذخیره شدن اطلاعات کاربر اعم از برد و باخت  و تعداد سکه ، که هر موقع دوباره وارد بازی شد حتی بعد از وقفه های چند روزه مشکلی پیش نیاید.محیط کاربری با گرافیک مناسب (در صورت امکان از این پایین تر نباشد http://uupload.ir/files/6su6_untitled1.png) در صفحه  اصلی هم که باید گزینه راهنما باشه و رتبه بندی کلی و ماهانه (هر مساوی ۱ امتیاز ، هر برد در پلن اول ۲ و امتیاز برد در پلنهای بعدی به نسبت ضریبی که تعداد سکه ها میره بالا ، کسب بشه)


+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.