ترجمه بخش هایی از مقاله و ویرایش مقاله در خصوص کسب و کار و آماده سازی جهت چاپ در مجلات ISI

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بیش ار 80% از متن مقاله به صورت حرفه ای ترجمه شده، نیاز به ترجمه بقیه متن به صورت روان و حرفه ای و همخوان با قسمت های ترجمه شده هست.

همچنین کل مقاله باید ویرایش بشه و برای چاپ در مجلات ISI آماده بشه.

برام مهمه که کسی که مقاله ISI و در زمینه مدیریت کار کرده ترجمه کنه و ترجمه ماشینی و لغت به لغت به هیچ وجه قابل قبول نیست.

مقاله کلا حدود 20 صفحه است که کل بخش فارسیش بیشتر از 4 صفحه نیست.

باز هم تاکید میکنم که میخوام هم ترجمه و هم فرمت و پیوستگی مطالب مقاله در حد و کیفیت چاپ در مجلات ISI باشد.


+8500
+41095

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.