ترجمه چند خطی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. چند خط ترجمه مهندسی مکانیک. اولویت با کمترین مبلغ. تحویل تا شب

در اين پژوهش يك پوسته مخروطی مشبک از جنس کامپوزیت تحت بارگذاری ضربه کم سرعت بررسي مي‏شود. معادلات تعادل و حرکت با استفاده از اصل همیلتون به دست آمده و بصورت تحليلي حل خواهند شد و سپس با استفاده از قانون هرتز و مدل جرم و فنر به مدلسازی مساله ضربه پرداخته میشود. پوستههای استوانهای و مخروطی مشبک کامپوزیتی بخاطر دارا بودن فوایدی همچون استحکام ویژه بالا، سبکی و خواص مقاومت به خوردگی، امروزه بطور وسیعی در صنایع هواپیماسازی، صنایع موشکی و دریایی مورد استفاده قرار میگیرند. در بعضی موارد مانند سازه موشک، این پوستهها تحت بار محوری فشاری قرار میگیرند. بدین ترتیب، پایداری سازههای مخروطی و استوانهای تحت نیروهای خارجی یک مسئله سازهای بحرانی برای طراحی راکت، مخازن تحت فشار، پوستههای موتور راکت و تانکرهای گاز میباشد. هدف حل مسئله ارتعاشات آزاد و بدست آوردن فرکانسهای طبیعی این سازه و حل مسئله ضربه در اثر برخورد ضربه زننده کروی با سرعت کم به سازه میباشد. که برای این امر معادلات حرکت از اصل همیلتون استخراج و سپس با استفاده از روش سریهای توانی معادلات را برای به دست آوردن فرکانسهای طبیعی و جواب ضربه حل خواهیم کرد. به منظور حل معادلات حاکم بر پوسته مخروطی ابتدا مقادير مربوط به نتایج تنش و گشتاور بر حسب مولفههاي جابجايي پوسته در راستاهاي طولي، محيطي و شعاعي در معادلات حاکم جايگذاري ميشوند. در نهایت فرکانسهای طبیعی و مدهای ارتعاشی بدست میآید. در تحليل دینامیکی پوسته مخروطی با تکيه گاه ساده نيز از بسط سري توانی استفاده خواهد شد. مسئله در حضور ضربه کم سرعت اعمالی بر پوسته مورد بررسی قرار میگیرد و پاسخ پوسته به ضربه به دست  میآید. پدیده تشدید و برخورد وجود دارد بدرستی طراحی و بهینه کرد. چون می دانیم که پدیده تشدید و ضربه میتوانند اثرات مخرب و زیانباری روی عملکرد هر نوع سازه و در هر مکانیزمی داشته باشند. از این رو بدست آوردن فرکانسهای طبیعی که جزء خواص ساختاری سازه میباشد و عکسالعمل سازه در برابر ضربه، الزامی است. نوآوری این پژوهش در حل ارتعاشات آزاد و ضربه برای هندسه مخروط مشبک با جنس کامپوزیت میباشد. چون تاکنون ارتعاشات آزاد و ضربه هندسه گفته شده با جنس مذکور بررسی نشده است و از این لحاظ جدید میباشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daryoush

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

10,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 61
رتبه: 153531
یک سال پیش

Projenevis

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 65 رای
پروژه موفق : 85
رتبه: 120
یک سال پیش

seyyed007

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 175586
یک سال پیش
+8500
+50949

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.