ساخت بازی شطرنج (درست کردن بازی شطرنج در جاوا)

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 106,000 تومان

شرح پروژه:

 1.اگر یه زمین شطرنج رو نگاه کنید سطرها و ستون ها به صورت a تا h و 1 تا 8 نام گذاری شده. شما باید زمین و مهره‌ها را در کنسول چاپ کنید. و ورودی بگیرید از من به این صورت مثلا :

a4 g7

2.این یعنی مهره‌ای که توی خونه a4 هست رو ببر به خونه g7. حالا اگر این حرکت ممکن باشه می‌بره وگرنه نمی‌ذاره و دوباره حرکت میخواد. اگر کیش باشه و این حرکت جلوی کیش را نگیره یا اون مهره که کیش را ایجاد کرده را نزنه نباید بتونه بره. اگر رفت دوباره زمین را با تغییرات چاپ کنید. 

از طرفی من مثلا اگر بزنم b7 و اینتر بزنم باید بتونید حرکات ممکن برای این مهره‌ را برگردانید. مثلا بگید c3,d7 و .... یعنی اینجاها می‌تونه بره.

اگر یه زمین شطرنج رو نگاه کنید سطرها و ستون ها به صورت a تا h و 1 تا 8 نام گذاری شده. شما باید زمین و مهره‌ها را در کنسول چاپ کنید. و ورودی بگیرید از من به این صورت مثلا :

a4 g7


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SpeedCoder

کاربر عادی

کاربر عادی

106,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 51 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 42
هشت ماه پیش

محمد دانش آموز

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

250,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 19 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 228
هشت ماه پیش

hojjat-12

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 26 رای
پروژه موفق : 34
رتبه: 155
هشت ماه پیش

ProfessionalDeveloper

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 9.66 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 107
رتبه: 18
هشت ماه پیش

؀ALPTEQ؀

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 5.17 (متوسط) از 8 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 129591
هشت ماه پیش
+8500
+44184

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.