نياز سنجي اطلاعاتي-سازمان ورزش و جوانان- مربوط به درس نيازسنجي اطلاعاتي رشته IT

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 75,000 تومان

شرح پروژه:

یک سازمان یا شرکت واقعی را به عنوان مورد مطالعه خود انتخاب نمایيد. سپس به منظور رفع مشکلات موجود در آن سازمان یا بهره گیری از فرصت های موجود، یک راهکار سیستمی پیشنهاد دهند.

فاز اول:در فاز اول این پروژه بایستی نیازمندی های کسب و کار ارائه نمایید؛‌ همچنين  بایستی ذینفعان سیستم نيز شناسايي گردد.

فاز دوم:در فاز دوم این پروژه بایستی   نیازمندی های کاربر تهیه گردد؛ همچنين  بایستی قواعد کسب و کار و مستند SRS سیستم  ارائه گردد.

فاز سوم و چهارم هم مانند مثال در ضميمه ميباشد


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

یزدی

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 8.76 (عالی) از 66 رای
پروژه موفق : 72
رتبه: 157
دو ماه پیش
+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.