شبکه عصبی در نرم افزار متلب

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 75,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

من یه پرزنت کلاسی در مورد شبکه های عصبی دارم که اخر هر مبحث یه مثال ساده باید توی متلب ازش بیارم که انگار خودم کار کرده باشم و اصلا اصلا کدها از توی اینترنت کپی نشده باشه. سه تا مبحت پرسپترون، شبکه هاپفیلد و شبکه کوهونن از سه تام مثال میخوام تو متلب. مثال ساده در حد اشنایی نه اصلا پیچیده ولی خب کدهاشم تو اینترنت تابلو نباشه تا امشب هم میخوام خیلی فورسه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وحدت پناه

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

75,000 تومان

امتیاز 9.31 (عالی) از 14 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 96
شانزده روز پیش
+8500
+34666

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.