فهرست پروژه‌ها

امروز 12 آذر 1402

برای پروژه خودتون فریلنسر استخدام کنید

در پارس‌کدرز به صورت کاملا رایگان و با چند کلیک پروژه Optiwave OptiSystem خود را ثبت کنید و پیشنهادات فریلنسر‌های Optiwave OptiSystem را دریافت کنید و در صورت رضایت از حاصل کار، پرداخت را انجام دهید.

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارس‌کدرز کارفرمایان پروژه‌های خودشون رو ثبت می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام بشه.

  • سیستم پیشرفته‌ی امانت‌گذاری وجه مانع ضرر مالی شما میشه.
  • با ثبت سفارش پیشنهاد قیمت مقرون به صرفه دریافت می‌کنی.

دیدن نظرات کارفرمایان سفارش پروژه

فیلترها:

فهرست پروژه های Optiwave OptiSystem

#کد_پروژه: 64377 موضوع: پروژه optisystem // ببخشید شما پروژه با نرم‌ افزار optisystem هم انجام میدین؟ یه فایل دارم شبیه سازی یه مقاله با این نرم افزار انجام شده میخواستم ببینم میتونید یه اموزش در مورد

با سلام یه پایان نامه دارم که باید مقاله بیسش با نرم افزار optisystem  شبیه سازی بشه فایل مقاله و دو فصل به پیوست ارسال شد با سپاس

پروژه خصوصی
فقط افراد دعوت شده قادر به مشاهده پروژه هستند
نه ماه پیش با 1 پیشنهاد رسیده
خصوصی پروژه ویژه فوری

پاسخ بسیاری از پرسش‌های شما اینجاست

هزینه انجام پروژه های Optiwave OptiSystem توسط متخصصان و فریلنسر‌های پارسکدرز مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

با توجه به تعداد بسیار زیاد فریلنسر‌های عضو پارسکدرز مدت زمان انجام پروژه های Optiwave OptiSystem کوتاه تر از هرجای دیگر خواهد بود. درواقع شما مشخص می کنید که برای پروژه خود چقدر زمان دارید و متخصص‌های پارسکدرز بر آن اساس به شما پیشنهاد خواهند داد. پس اگر عجله دارید همین الان پروژه خود را سفارش دهید.پروژه های Optiwave OptiSystem توسط فریلنسر‌ها و متخصص‌های پارسکدرز از سراسر ایران انجام می‌شود.