فهرست پروژه‌ها

امروز 2 خرداد 1403

برای پروژه خودتون فریلنسر استخدام کنید

در پارس‌کدرز به صورت کاملا رایگان و با چند کلیک پروژه Tekla خود را ثبت کنید و پیشنهادات فریلنسر‌های Tekla را دریافت کنید و در صورت رضایت از حاصل کار، پرداخت را انجام دهید.

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارس‌کدرز کارفرمایان پروژه‌های خودشون رو ثبت می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام بشه.

  • سیستم پیشرفته‌ی امانت‌گذاری وجه مانع ضرر مالی شما میشه.
  • با ثبت سفارش پیشنهاد قیمت مقرون به صرفه دریافت می‌کنی.

دیدن نظرات کارفرمایان سفارش پروژه

فیلترها:

انجام پروژه Tekla

- پلانی رو که براتون ارسال کردم رو فقط نرم افزار تکلا رو برام انجام بدهید
پنج روز پیش با 1 پیشنهاد رسیده
حداکثر بودجه: 750,000 تومان

- مقطع : کارشناسی ، رشته : عمران - پروژه فولاد همراه نرم افزار  (ایتبس و صیف و تکلا ) - پروژه درسی - بارگذاری دستی و تحلیل دستی همراه مدل سازی - میشه روی همین پلان که ضمیمه کردم انجام بدهید - روی نرم
بیست و سه روز پیش با 8 پیشنهاد رسیده

سلام خدمت فریلنسرهای عزیز سوله ای به دهانه 60 متری و طول 60 متری مدلسازی شده است که طراحی آن با سوله های رایج کاملا متفاوت است.  این سوله از ماژول هایی از جنس فایبر گلس خاصی تشکیل شده است. ماژول ها در

کمک وجواب دادن به سوالات پروژه راجب ایتبس وسیف وتکلااستراکچر
پنج سال پیش با 19 پیشنهاد رسیده

پاسخ بسیاری از پرسش‌های شما اینجاست

هزینه انجام پروژه های Tekla توسط متخصصان و فریلنسر‌های پارسکدرز مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

با توجه به تعداد بسیار زیاد فریلنسر‌های عضو پارسکدرز مدت زمان انجام پروژه های Tekla کوتاه تر از هرجای دیگر خواهد بود. درواقع شما مشخص می کنید که برای پروژه خود چقدر زمان دارید و متخصص‌های پارسکدرز بر آن اساس به شما پیشنهاد خواهند داد. پس اگر عجله دارید همین الان پروژه خود را سفارش دهید.پروژه های Tekla توسط فریلنسر‌ها و متخصص‌های پارسکدرز از سراسر ایران انجام می‌شود.