انجام پروژه با نرم افزار R

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 180,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

مدلسازی cpue با استفاده از مدل جمعی تعمیم یافته یا gam(generalized additive model) با استفاده از نرم افزار ار r است که باید با پکیج gam یا Mgcv انجام شود.

نکات:کد نوشته شده باید حتما جزو خروجی باشد .خروجی ها باید همراه با نمودار و جداول مربوطه و کامل باشد،خروجی هایی مثل میزان aic هر متغیر و انحراف توجیه شده explained deviance برای هر متغیر جزو خروجی باشد.و cpue مدل شده با اصلی توسط نمودار مورد مقایسه قرار گیرد.نمودار  cpue با هر متغیر با استفاده از مدل gam جزو خروجی ها باشد.ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Aspiryn

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

180,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 24 رای
پروژه موفق : 25
رتبه: 102
شانزده روز پیش

AliRezaei680

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.14 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 259
یک ماه پیش
+8500
+37219

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.