استخراج لغات انگلیسی از چند فایل

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

به یک نفر ترجیحا با مدرک کارشناسی ارشد زبان و یا نهایتا سابقه تدریس زبان در لول های بالا نیاز داریم که بتونه لغات زبان انگلیسی مشکل را از بین 10 دفترچه کنکور ارشد استخراج کنه و سوالات رو هم در یک فایل ورد وارد کنه(تبدیل بدون اشکال پی دی اف های موجود به ورد) و هم لغات را وارد اکسل کنه و بر اساس تعداد تکرار(درصد فراوانی) اون ها را وارد فایل اکسل کنه.(توضیحات بیشتر به فریلنسر منتخب داده می شود)

کار ساده ای هست و فقط یکم زمان و دقت میخواد. پس لطفا قیمت بالا ندید. فریلنسر منتخب اگه کارش خوب باشه کارهای مشابه بازم داریم.

نهایت زمان هم 5 روز هست. با این حال کسانی که سریعتر بتونن تحویل بدن در اولویتند.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مرد شرقي

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 16
رتبه: 16467
سیزده روز پیش

تیم طراحی سایت design for u

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

90,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 435
بیست و یک روز پیش
+8500
+37219

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.