درایو مقاله

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

یه مقاله مرتبط با فیزیک هست که میخام نموداراش رو با استفاده از متلب درایو کنم. برای درایو شکل دو مقاله، کدش رو نوشتم ولی نمیدونم ایرادش کجاست. سطر به سطر کد رو هم توضیح دادم در قالب عکس . روابطشم زیاد سخت نیست و  هر اطلاعات اضافی هم بخایید در اختیارتون قرار میدم. نیازی به تخصص در زمینه ی فیزیک نیست چون روابطش رو باز کردم و کلیه ی توضیحات رو میدم . فقط ایراد کدنویسی دارم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Hamed.

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 8.70 (عالی) از 10 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 356
پنج ساعت پیش

hosseinb

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

110,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 1 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 11550
هشت روز پیش

کاربر80068

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 48 رای
پروژه موفق : 84
رتبه: 170
نه روز پیش
+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.