(790) پروژه ایویوز (Eviews)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 110,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

پروژه درسي بنده اين هستش كه مقاله ارسال شده را در سالهاي نزديك بررسي كنيم و نتيجه را عنوان كنيم

اگه ممكن هست در اسرع وقت اگه قابل انجام هست جواب بديد

مقاله اومده رابطه بين بازده سهام رو با روزهاي هفته و فصلهاي سال و چند شاخص كلان اقتصاد در بازه زماني ٧٨-٨٨بررسي كرده حالا من بايد اين رابطه رو با داده هايي كه مربوط به چند سال اخير هستش بررسي كنم

رابطه با ایويوز بررسي ميشه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

atmas group

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

110,000 تومان

امتیاز 9.58 (ممتاز) از 12 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 277
ده روز پیش

450,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 410
یک ماه پیش
+8500
+39415

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.