پروژه پردازش تصاویر

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 350,000 تومان

شرح پروژه:

کد با پایتون و فقط numpy نوشته شود باید تصویرa,b,c,d رو روی تصویر image مچ کرده (ضمیمه)و بخش هایی که مچ هستند رو رنگی نشان دهد.
مثلا تصویر a رو روی image انداخته و قسمتهای منطبق با تصویر image ( در تصویر a به رنگ سفید هست) به رنگ قرمز در میاید. در نهایت تصویر image را داریم با قرمز شده از انطباق a بر روی ان.(قرمز.سبز.زرد سفید...)
این عملیات برای10 image انجام میگیرد. طبق نمونه ارسالی پروژه باید تا چند روز پشتیبانی گردد و هر گونه سوالی پاسخ داده شود.
کد مذکور باید به صورت کامل و قابل فهم کامنت نویسی گردد. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AR7

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 2
رتبه: 160096
یک ماه پیش
+8500
+46903

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.