خزشکر وب - بررسی چند سایت و جمع اوری داده از سایت

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام
من میخوام یه برنامه نوشته بشه که از چندتا سایت داده جمع اوری کنه و در یک یا چند مدل دیتا بیس ذخیره کنه
اطلاعات سایت ها هر ثانیه به روز میشن و این برنامه باید قادر باشه به محض بروز شدن اطلاعات در سایت های مورد نظر داده های جدید را  بدون وقفه و با سرعت خیلی خیلی بالا به دیتا بیس اضافه کنه.
یک بار برنامه داده های گذشته را برای بار اول  بگیره  و در دفعات بعدی فقط اطلاعات جدید بگیره و ذخیره کنه 
سرعت و زمان و دقت و طبقه بندی اطلاعات در این برنامه خیلی مهمه و همه این کار ها، جمع اوری و ذخیره و بروز رسانی در کمتر از یک دقیقه انجام بشه.
برنامه باید رابط گرافیکی جذاب و زیبا و کاربرپسند داشته باشه
در فایل ضمیمه به بخش های مهم اطلاعات اشاره شده ولی تمامی اطلاعات موجود در سایت باید جمع اوری ذخیره و به روز رسانی بشه.
و برنامه نباید به نحوی باشه که بعدا  سایت ها برنامه را  به عنوان هکرشناسایی کنند و بلاکش کنند و برنامه دیگه نتونه کار اصلی خودش را انجام بده+8500
+50747

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.