پروژه اردوینو (6317)

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام خوبید

یه پروژه داشتم میخواستم ببینم هزینه برنامه نویسیش چه قدر میشه

با اردوینو هستش . راه اندازی سنسور باران و و ارسال سیگنال nrf به گیرنده nrf

یعنی بعد از اینکه 30 ثانیه سنسور تو آب قرار گرفت توسط فرستنده nrf24l01 برای ما سیگنال بده که از گیرنده بتونیم خروجی دریافت کنیم

حدود 1 هفته

این پروژه توسط دو تا آردوینو انجام میشه یکی نانو 3 و دیگری uno .

میخوایم تو برنامه نویسی نانو سنسور باران رو طوری بنویسیم که وقتی داخل آبه بعد از 30 ثانیه فعال نبشه و فرستنده nrf2l01 رو فعال کنه .و وقتی سنسور از آب در میاد کاملا صفر بشه .

اردو uno هم گیرنده nrf... رو راه اندازی میکنه که به محض دریافت سیگنال خروجی میده بهمون


+8500
+115080

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.