خواندن چند پالس ارسالی به المانی( دارای اندوکتانس و رزونانس ) با ورودی آنالوگ در میکروکنترولر( AVR OR Arm ) ، آنالیز و مقایسه آنها ...

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

فاز یک = خواندن چند پالس ارسالی به المانی( دارای اندوکتانس و رزونانس ) با ورودی آنالوگ در میکروکنترولر( AVR   OR Arm ) ، آنالیز و مقایسه آنها ( برای تعیین مناسب ترین مشخصات پالس) ، محاسبه و تعیین دو خروجی آنالوگ و چند سیگنال ، به همراه ارسال آنها درRS232 ( فرکانس - موفعیت سیگنالها  ... ) به کامپیوتر برای نمایش و ضبط .

( محروده فرکانسی 40KHz - کنترول Pulse Duration - )

فاز دوم = جاگذاری سیستم فاز یک در یک مدار قدرت (1) به هدف تعیین فرکانس کاری مناسب المان در خروجی آن  ، تست های بهینه سازی مدار و محاسبات در فاز یک ، بهینه سازی و تغییرات در مدار قدرت .

( تغذیه 24V-2A  ، مدار(1) نمونه مدار آن موجود است  ، )

شرایط = ( نمونه تکمیل شده برد نهای پروژه - همکاری و یاری در ساخت مستقل برد نهای در زمان مشخص - کلیه مستندات و فایلها )

- - اطلاعات تکمیلی بیشتر مورد نیاز قابل تدوین هست .


+8500
+61174

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.