پروژه یادگیری عمیق با پایتون (7671)

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

عرض سلام 

در مورد موضوع یادگیری عمیق در پایتون (گوگل کولب) کمک می خواستم.

یک دیتاست سیگنال EEG ثبت شده توسط دو نفر از روی ماتریس ۶در۶ دارم که در زمینه تفکیک حروف متداول هستش به اسم bci_competition III_dataset II، در گوگل کولب توسط کد من خوانده و پیش پردازش شده کامل و آماده طبقه بندی بصورت تارگت(p300 دار) و غیرتارگت(فاقد p300) با طبقه بندهای مورد نظر بنده هستش‌ (دیتا در صورت نیاز برای Ensembling هم آماده است و به پنج دسته تقسیم شده است).

یک بخش کوچک از این کار که طبقه بندی با روش RNN هستش رو می خوام روی این دیتاست در گوگل کولب بزنند در ادامه ی کدی که بصورت ورد می فرستمش زده بشه تا اگر اوکی بود باقی کار رو در ادامه از شما درخواست کنم.

این طبقه بند rnn باید به این صورت روی داده ها زده بشه که می تونن در همه جا از تنسوراستفاده کنن اما خود سلول rnn مثل basicrnncell در تنسور رو خودشون بنویسن تا بشه تمام بخش فوروارد سلول بصورت unroll شده مشخص، دردسترس و تغییر باشه. چرا؟ چون من می خوام در این قسمت یک سری تغییرات رو ارزیابی کنم ببینم میشه با این تغییرات ارزیابی رو بهتر و مشکل فراموشی گرادیان رو حل کرد. اما فعلا فقط روش rnn به شکل مذکور روی دیتاست اجرا بشه و با معیارهای مناسب این کار ارزیابی بشه بعد در ادامه مطمئن که شدم که بلد هستند کارهای بعدیم رو درخواست خواهم نمود. اگر این قسمت به این صورت که گفتم نباشه بدرد من نمی خورد و قابل قبول نیست. اگر کد در گیت هاب مناسب این کار باشه می تونن استفاده کنن و کاملا کامنت گذاری کنند لطفا.

مثلا یک نمونه تغییر که می خوام تست بشه اینه که مقدار پنهانی(در معادلات معمولا با h نشان میدهند) که از نود قبلی به نود بعدی مستقیما ارسال میشه و در عمل باعث فراموشی گرادیان میشه همین طوری مستقیما مقدار پنهان یک نود قبلی نره بصورت تصادفی از بین مقادیر پنهان نودهای قبلی یکی انتخاب و به نود بعدی ارسال بشود. کسی که rnn رو خوب بلد باشه متوجه هست که اگر خود سلول rnn رو بنویسیم میتونیم این قسمت رو دستکاری کنیم. 

درخواست: روش rnn به شکل مذکور، بررسی تغییر کوچیک در rnn (ارسال مقدار بصورت تصادفی)، همراه گزارش پلات در هر مرحله و توضیحات در مورد طبقه بند 

لطفا در نظر بگیرید دیتا آماده ی طبقه بندی است و قیمت بدهید

برای این بخش از کار زمان زیادی داده نمی شود

باتشکر


+8500
+60807

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.