مطالعه و بررسي کامل سورس کد سايت فعلي ما و ادامه برنامه نويسي آن

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سايت با php نوشته شده و سورس و داکيومنت ها موجودند، کدها استاندارد نوشته شده و رده gtmetrix براي سايت A-B است. مجري بايد تغييرات مورد نظر کارفرما را در سايت پياده سازي نمايد مجري بايد بتواند بطور کامل بر کار مسلط شده و جايگزين برنامه نويس سايت گردد و سايت را develop نموده و امنيت و کيفيت آن را بهبود بخشد. نوشتن کامنت در کدهاي برنامه بايد به درستي لحاظ شود و کدها کم خطا باشند ملاک کيفيت کار مجري، علاوه بر تاييد مشاوران فني سايت، سايتهاي مرجعي چون w3c ,woorank,gtmetrix و ... هستند *>> از هيچ فريم ورک خاصي استفاده نشده! و همه چيز از جمله cms با php نوشته شده سايت شبيه digionline مخصوص نمايش قيمت کالاهاي مختلف است و فروش اينترنتي ندارد


زیرساخت:
لينوکس PHP تمام ورژن مرورگرها در مکينتاش، ويندوز و لينوکس


قابل تحویل:

+8500
+39081

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.