پروژه دیالوکس(11510)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 120,000 تومان

شرح پروژه:

#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 11510

موضوع: پروژه دیالوکس

سلام روز بخیر میخواستم یه پروژه ی روشنایی با dialux evo سفارش بدم

فقط من یکم عجله دارم

یه پلان داخلی کدی یک طبقه تاپ‌پلان یا یک واحد رو روی نرم افزار dialux evo باز کنید . واحد و ابعاد، قطر دیوار، در و پنجره و مبلمان براش تعریف کنید و اضافه کنید.

از کاتالوگ های موجود در برنامه که باید دانلود بشه، تعدادی چراغ مناسب کار به سلیقه ی خودتون انتخاب کنید و در طرح اجرا کنید. 

بر اساس میزان نور مورد نیاز هر فضا

تا ۶ بهمن میخوام فقط امکانش هست یا نه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهندس حسین ساکی محمدی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

120,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 25 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 357
یک ماه پیش
+8500
+71941

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.