برنامه خواندن آنالوگ ورودی از پین آنالوگ و نمایش روی سون سگمنت.

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برنامه خواندن آنالوگ ورودی از پین آنالوگ و نمایش روی سون سگمنت.

نوع میکروکنترلر 

STM32F030F4

اجرای سه عدد روی سون سگمنت ( هشت عدد خروجی جهت سگمنت و سه عدد جهت شیفت سگمنت)

داشتن سه کلید جهت

اینتر

بالا شمار

پایین شمار

( سه عدد ورودی جهت کلیدها)

اجرای برنامه

برنامه باید مقدار آنالوگ را از روی پین انالوگ خوانده و مقدار آن با عدد 0- تا 100 رو ی نمایشگر نشان دهد.

وردی آنالوگ اگر مقدار آن از یه مقدار  مشخص در یک بازه زمانی مشخص(START TIME 0.1-25 SEC) شد باید یک پین خروجی را فعال کند و خروجی همچنان فعال بماند تا زمانی که مقدار آنالوگ از مقدار تعیین شده کمتر گردد و در این هنگام پین خروجی بعد از گذشت زمان (RESET TIME 0.1-25 SEC) ریست شود. اگر در این هنگام مقدار آنالوگ بیشتر از حد مشخص و زمان تعین شده باید خروجی فعال بماند و زمان ریست بعد از اینکه مقدار آنالوگ کم شد رخ دهد.

نشان دادن حروف جهت تنظیم کردن روی سون سگمنت با کلیدها بصورت زیر میباشد.

برای تنظیم باید کلید اینتر را 5 ثانیه نگه داریم و علامت STa روی نمایشگر نشان داده شود و با دکمه بالا و پایین مقدار ان مشخص شود .

مقدار آنالوگ : مقداری است که از ورودی آنالوگ خوانده شده و با تقسیم و ضرب تبدیل شده است به یک عدد.

Sta         زمان استارت: زمانی است که ورودی  آنالوگ بیشتر از صفر( صفر یک عدد کوچک فرض شود چون ممکن است خطا داشته باشد)  رسیده و اگر بیشتر از حد تعیین شده باشد نباید خروجی فعال شود تا زمان آن سپری شود و به حد زیر مقدار تعین شده برسد.

Olt        زمانی که مقدار آنالوگ از مقدار تعیین شده بیشتر است و بعد از گذر این زمان است که خروجی فعال میشود در صورتی که در زمان سپری شدن زمان استارت نباشد.

Res      زمان ریست خروجی: در این زمان خروجی بعد از گذر این زمان صفر میشود در صورتی که از مقدار آنالوگ از مقدار تعیین شده کمتر گردیده باشد این زمان شروع شده

-HL       مقدار تعیین شده زیاد : در این مقدار است که اگر بیشتر از این حد و زمان مشخص شده خروجی فعال میشود.

مقدار تعیین شده کم : در این مقدار است که اگر بیشتر از این حد و زمان مشخص شده خروجی فعال میشود.

-LL

ورودی آنالوگ دو تا داریم و هر دو مشابه هم فقط یکی تکرار شده است در حالت عادی روی نمایشگر مقدار زیاد نمایش داده شود. و زمانی که اینتر زده شد مقدار کم نمایش داده شود.

بعد با کلید بالا و یا پایین مقادیر آنها تعیین شود و پس از انتخاب کلیه مقادیر همه پارمترها ذخیره شده در حافظع رام داخلی و علامت ذخیره sAv روی نمایشگر نشان داده شود( برای 2 ثانیه) و بعد مقدار 0-100 آنالوگ روی نمایشگر دیده شود.

توی پروتیوس شبیه سازی شود.

کد باید با نرم افزار کیل آرم نوشته شود.

سون سگمنت از نوع سه تایی ( مثبت مشترک) و نقطه در نظر گرفته نشود برای ثانیه مقدار 1 یعنی 0.1 ثانیه محاسبه شود 25 ثاینه برابر 250 میشود رو نمایشگر.


+8500
+80778

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.