*(13722) نرم افزار ImageJ

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 

سلام وقت بخیر  حدود ۳۰ عکس opg هست که ۱۸۰ قسمت در کل در این ۳۰ عکس مشخص شده با ابعاد 90*60 pixel  برای آنالیز fractal dimension  توضیحات روش اجرای پایان نامه هم خدمتتون ارسال میکنم تجزیه و تحلیل فراکتال (FA)
با استفاده از همان نرم افزار ImageJ نسخه 1.52 توسط محققی که در این روش آموزش دیده است ، در رایانه شخصی انجام می شود.  در مرحله اول ، مناطق استاندارد مورد علاقه (ROIs) با اندازه های 60 *90 پیکسل از قسمت مزیال و دیستال ناحیه گردن هر ایمپلنت انتخاب می شوند .  این منجر به n ROIs در گروه 1 (2 ROIS در هر ایمپلنت در پروتزهای دارای 2 ایمپلنت)  و n ROIS در گروه 2 (2 ROIS در هر ایمپلنت در پروتزهای 3-ایمپلنت) و n ROIS در گروه 3 (2 ROIS در هر ایمپلنت در پروتزهای 4-ایمپلنت)  ، در کل n ROIS از 3 گروه در هر دو رادیوگرافی ((T0 و (2,T1) می شود.
 ROIs  ها شامل لامینا دورا، رباط پریودنتال ، یا هیچ ساختار آناتومیک دیگری با ناهنجاری نیستند.  سپس هر ROI برای پردازش تصویر کپی شد .تصویر تکراری توسط فیلترهای گاوسی با قطر 35 پیکسل تار می شود .  تصویر تار از تصویر اصلی کم سپس 128 gray value اضافه می شود .نواحی با روشنایی متفاوت در تصویر با مقدار متوسط 128 gray value به تشخیص مغز استخوان و ساختار ترابکولار کمک می کند.  سپس تصویر به یک تصویر دوتایی سیاه و سفید تبدیل می شود تا بتوان طرح کلی مغز استخوان و ساختار ترابکولار را تشخیص داد.  برای کاهش نوسانات ناخواسته تصویر ، ابتدا با گزینه "Erode" فرسایش داده و سپس با گزینه "Dilate" گشاد می شود ، که در آن مناطق موجود گسترش یافته و بیشتر دیده می شوند . پس از این فرآیند ، مناطق سفید به سیاه و مناطق سیاه با وارونه کردن gray scale به سفید تبدیل می شوند. با گزینه ""Skeletonize ، مرز بیرونی ساختار ترابکولار مشخص و برای آنالیز فراکتال آماده می شود .  همانطور که توسط وایت و رودلف (20)شرح داده شده است ، FD با استفاده از نرم افزار با روش شمارش جعبه محاسبه می شود.  هنگام محاسبه اندازه فراکتال ،برنامه تصویر را به فریم هایی با ابعاد 2 ، 3 ، 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 16 ، 32 و 64 پیکسل تقسیم می کند.  تعداد کل جعبه هایی که اندازه آنها بین 2 تا 64 پیکسل باشد محاسبه می شود.  این value ها در مقیاس لگاریتمی رسم می شوند تا خطی ایجاد کنند که با نقاط مطابقت داشته باشد.  شیب خط مقدار FD است که میزان پیچیدگی ساختار را نشان می دهد.  مقادیر میانگین و انحراف معیار FD محاسبه می شوند و برای تجزیه و تحلیل آماری ذخیره می شوند.  برای زمان محدودیت ندارم فعلا
برای نرم افزار هم اگر با همین متود boxcounting با نرم افزار دیگه با هزینه ی پایین تر قابل انجام باشه الزامی وجود نداره  نمونه ی یک تصویر opg نمونه ی یک تصویر opg
7782**


+8500
+75112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.