داده کاوی با پایتون ، پیاده سازی الگوریتم تجمیعی رندوم فارست برای طبقه بندی قارچ

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام وقت شما بخیر
پروژه داده کاوی
پیاده سازی یکی از الگوریتم های یادگیری تجمیعی (Adaboost,Bagging,Random Forest) برای طبقه بندی انواع قارچ
خروجی های تحویلی : مدل کلاسیفایر ساخته شده و کد برنامه
پایتون با کتابخانه های مرتبط با یادگیری ماشین بهترین و ساده ترین کتاب خانه scikit-learn هست.
روال انجام کار :
تقسیم دیتاست داده شده به صورت 70 به 30 (به ترتیب به عنوان داده های آموزش و داده های تست) با استفاده از یکی از کتابخانه ی مربوط به یادگیری ماشین مانند sklearn در پایتون باید یک طبقه بند بر اساس درخت تصمیم ساخته شود. از داده های آموزش باید برای فرآیند ساخت مدل استفاده شود.
بعد از ساخت مدل کلاسیفایر ، نتایج ارزیابی طبقه بند بر اساس Fscore , Precision , Recall بر روی داده های تست باید گزارش شود.

همراه با مستند سازی پروژه (بویژه مستندسازی کدها در هر مرحله)


+8500
+93345

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.