تنظیم خودکار پارامترها از طریق تحلیل داده با پایتون

تا الان برای این درخواست 30   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام به فریلنسرهای عزیز!

یه پروژه‌ی جالب در زمینه‌ی برنامه‌نویسی و کار با دیتا داریم که میتونه شروعی بر همکاری روی پروژه‌های بعدی در استارت‌آپ ما باشه!

اگر بخوام خیلی کلی و با یه دید از بالا توضیح بدم، پروژه به این صورت هست که یه سری فایل اکسل داریم شامل داده‌های عددی. این داده‌ها برای تنظیم یه سری پارامتر در یک کاربرد صنعتی استفاده میشن. به این صورت هست که باید برای هر یک از کیس‌های صنعتی، تک‌تک اکسل‌ها رو باز کنیم و بصورت چشمی، سطر و ستون مورد نظر رو پیدا کنیم، عددهاش رو بخونیم و از اون‌ها برای تنظیم پارامترها استفاده کنیم.

حالا کاری که میخوایم در این پروژه انجام بدیم، خودکار کردن این فرآیند بوسیله‌ی نوشتن یک کد پایتون هست. به همین راحتی! البته وارد جزئیات پروژه که بشیم می‌بینید خیلی راحت هم نیست و باید مهارت‌های زیر رو داشته باشید:

تخصص در برنامه‌نویسی پایتون و تجربه با کتابخانه‌ی Numpy و Pandas

آشنایی با پردازش داده

فاز دوم پروژه، طراحی یک رابط کاربری برای راحت‌تر شدن کار هست. به این صورت که کاربر بتونه یک صفحه‌ی وب رو باز کنه، مشخصات مورد نظر خودش رو وارد کادرهای در نظر گرفته شده کنه و کد پایتون در پشت صحنه اجرا بشه و از طریق فراخوانی و تحلیل داده‌های فایل اکسل، خروجی مورد نظر رو برای کاربر تولید کنه و تحویل بده.

پس مهارت‌ ترجیحی که خوبه داشته باشید اینه:

آشنایی با طراحی رابط‌های کاربری (UI) بوسیله‌ی زبان پایتون یا ابزارهای دیگه

پرداخت بصورت ساعتی خواهد بود و در صورت موفقیت پروژه، امکان همکاری دراز مدت هم وجود خواهد داشت... 

لطفاً سطح آشنایی و تجربه‌ی خودتون با ابزارهای ذکر شده رو برامون بفرستید! منتظرم پیام‌هاتون هستیم! 


+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.