(19430))==پروژه پروژه poer bi

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 19423

موضوع: پروژه پروژه poer bi 

سلام وقت بخیر  من یه پروژه poer bi سفارش دارم   ۱. اولین کار این هست که در سایت powerbi.microsoft.com با یک ایمیل سازمانی ثبت نام کنید.

۲. در نرم افزار sign in بفرمایید.

۳. لینک صفحه ویکی پدیا با عنوان list of countries by GDP را کپی بفرمایید.

۴. در لیست فروریز نرم افزار BI قسمت get data گزینه web را انتخاب نمایید و لینک را پیست سپس گزینه transform data را انتخاب بفرمایید.

۵. این قسمت data cleaning هست و شما باید ستون ها ک ردیف های اضافه را حذف و سرستون ها را نامگذاری مجدد نمایید. در پایان گزینه apply گوشه سمت راست بالا را انتخاب نمایید.

۶. حالا به داده ها و نمودارها دسترسی دارید. نمودار های بارچارت و نقشه را درگ بفرمایید و در تنظیمات یکی از نمودار فرمت دلخواه خود را از جمله رنگ و سایر ایجاد نمایید. از گزینه پیست فورمت برای سایر نمودار ها استفاده فرمایید.

۷. اسلایسر را وارد نمایید و پیشنهادم این هست که بجای کشور قاره ها را برای آن تعریف نمایید.  تا پنج شنبه طهر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Reza F

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

300,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز)ممتاز از 15 رای
پروژه موفق : 58
رتبه: 420
یک ماه پیش
+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.